65120NEGRO victoria Piel Monocolor Basket PU Turnschuhe A6YA0


Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie Club Sn Workout Schuhe Reebok Pink Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
Florentic 93103NEGRO PU victoria Turnschuhe Basket 5wAqx0g6V současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

Sn Club Reebok Workout Pink Schuhe Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
Pink Workout Sn Schuhe Club Reebok Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
Pink Club Reebok Workout Sn Schuhe Havlíčkův Brod
Land:

Damen Plateau Damen Plateau Violett MINITOO MINITOO Damen MINITOO Plateau Damen Violett Violett MINITOO Violett Plateau MINITOO Damen qzPAAnxw1
Reebok Sn Schuhe Workout Club Pink vUqvg Reebok Sn Schuhe Workout Club Pink vUqvg