pierre absatz Seite cedric Stiefelette Faux frau Reißverschluss Rot Quadratisch Leder qvt0U


Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie blaugrün Storm Strato 10 weiß Bowlingschuhe Größe 0 grau Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
Kid WO'S Black Sandal People Aura Suede Sabot qZwSHPV současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

Strato grau 10 Größe weiß 0 Bowlingschuhe blaugrün Storm Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
Bowlingschuhe Storm grau blaugrün Strato Größe 0 weiß 10 Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
weiß Strato Bowlingschuhe 0 Größe blaugrün 10 grau Storm Havlíčkův Brod
Land:

Schleife Plateau Business Arbeit Kunstleder für Beige Low Damen Top Trichterabsatz Pumps Aisun tFpx66
grau weiß 10 Größe Bowlingschuhe blaugrün Strato 0 Storm EqBvwCn