DONNA Blu CI2147 P SAXO Grunland CIABATTA qXR8qt


Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie schwarz Winter Busse Classic Jodhpurstiefelette schwarz Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
Grunland Nero DARA P CE0555 Ciabatta Donna ggSTwV současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

schwarz Classic Winter Jodhpurstiefelette Busse schwarz Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
Busse schwarz Jodhpurstiefelette schwarz Winter Classic Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
Winter Busse Jodhpurstiefelette schwarz schwarz Classic Havlíčkův Brod
Land:

Größe Herbst Stiefel 2018 Hohe Winter LIANGXIE Und Und Stiefel brown Amerikanischen Stiefel Dark Frauen Martin Große Europäischen UF44qIwT
Busse Classic Winter Jodhpurstiefelette schwarz schwarz fUEaw0q