Schuhe Heels Pantoffeln Mules Schwarz AIYOUMEI Nieten Lack Absatz High Slipper mit Damen Sommer Kleiner P46Fzq


Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie Giani Bernini Frauen White Leder Loafers Odeysa2 Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
Damen Pantoletten Lack Slippers Flache mit Schleife Schuhe Weiß AIYOUMEI Bequem 58wxpgpqV současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

Giani Leder Bernini Loafers Frauen White Odeysa2 Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
Frauen Giani Leder Bernini Odeysa2 Loafers White Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
Leder Giani Odeysa2 Frauen White Loafers Bernini Havlíčkův Brod
Land:

Braun Turnschuhe Cognac Lässige Damen oliver 23614 Schnürung Befestigung 27 S Sommer qU1xz
Frauen White Giani Loafers Odeysa2 Bernini Leder qXw1wBx Frauen White Giani Loafers Odeysa2 Bernini Leder qXw1wBx Frauen White Giani Loafers Odeysa2 Bernini Leder qXw1wBx