Kette Riemchen Trichterabsatz Aisun Kunstleder Metallic Blau Pumps Damen Schleife Schnalle Plateau mit HqxEgO


Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie Frauen Flache Chinese Natur Laundry Sandalen Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
Süß Damen Aisun Weiß Sandalette Knöchelriemchen Plateau Schleife Geschlossen Trichterabsatz qS5T65dV současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

Laundry Flache Frauen Natur Sandalen Chinese Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
Laundry Flache Natur Frauen Sandalen Chinese Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
Chinese Flache Laundry Natur Sandalen Frauen Havlíčkův Brod
Land:

Kitten AOOAR nbsp;Schuhe Lackleder Pumps Damen Gelb Slingback Elegante Heel Bunt 44w5gpq
Laundry Chinese Frauen Sandalen Flache Natur HSHwqAP