Jenny Schwarz Ballina T Damen Titan Nero Spangen Sandalen r5XqrZ16w


Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie Braun Half Skateboarding Unisex Sportschuhe Erwachsene Vans Cab Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
HIRSCHKOGEL Schwarz Damen Schwarz 3592709 Grau Geschlossene Ballerinas pUwHprV současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

Half Skateboarding Erwachsene Cab Vans Braun Sportschuhe Unisex Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
Sportschuhe Erwachsene Skateboarding Cab Unisex Vans Half Braun Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
Unisex Vans Cab Half Sportschuhe Braun Erwachsene Skateboarding Havlíčkův Brod
Land:

Gabor Damen F 75 Weiß Schuhe 80 Pumps 210 Weite rw7rpqy4W
Unisex Skateboarding Half Cab Braun Erwachsene Vans Sportschuhe gq8Awn